background

Uluslararası Profesyonel Ekip

Profesyonel Ekip

Günümüz taşımacılık sektöründe hizmet veren firmaların birçoğu daha ucuz olması nedeniyle tecrübesiz kişilerden oluşan ekiple çalışmaktadır. Bu firmalar ile çalışan kişi veya firmaların birçoğu mağdur olmaktadır. Bu yüzden çalıştığınız firmaların profesyonel ekip ile çalıştığına emin olunuz. İstanbul uluslararası nakliyat firmamız bir lojistik firması olup bünyesinde yer alan bütün personeller özenle seçilmiş deneyimli ve profesyonel kişilerdir. Gönül rahatlığıyla ile taşıma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

1985 Yılından Beri Taşımacılık Hizmetleri

1985 yılından bu yana toplamda 35 sene boyunca kesintisiz olarak verdiğimiz taşımacılık hizmetlerini kaliteden ödün vermeden yapıyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübe birikimi sayesinde uluslararası yüzlerce referansa sahip olduk. Müşterilerimizin memnuniyetini kendi memnuniyetimiz olarak görmemizden dolayı yıllardır verdiğimiz bu hizmette birçok başarıya sahip olduk. Bünyemizde yer alan bütün personeller iş öncesi gerekli eğitimleri almış ve başarılı olmuş kişilerdir.

uzman kadro

Dünyanın Dilediğiniz Noktasına Kargo Gönderin

Dünyanın dilediğiniz noktasına kargo göndermeniz artık mümkün. Kargonuzu hızlı bir şekilde varış noktasına ulaştırmak için 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz. Varış noktasına en hızlı kargo gönderme konusunda oldukça iddaalı olan firmamız sektörünün önde gelen isimleri arasında yer almaktadır.

Dünyanın Dilediğiniz Noktasında Depolama Hizmeti Alın

İster Avrupa’da ister Asya’da olun. Dünyanın neresinde olursanız olun depolamak istediğiniz eşyalarınızı adresinizden alıp modern ve nezih depolama tesislerimize götürüyoruz. Dünyanın 7 kıtasında da verdiğimiz bu hizmet son derece temiz ve sağlıklıdır. Depolarımızın özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Düzenli olarak anlaşmalı temizlik şirketleri tarafından depolama tesislerimiz temizlenmektedir. Bu sayede eşyalarınızda toz ve kir gibi olumsuz durumla karşılaşmazsınız.
  • Rutubetsiz ortam sayesinde eşyalarınızda rutubet görmenizin imkanı yoktur.
  • Haftanın her günü ve saati yer alan güvenlik görevlisi ve kameralar sayesinde eşyalarınız depolarımızda güven altındadır.
  • Depolarımızda yer alan eşyaların tamamı sigortalı veya kaskolu olması nedeniyle oluşabilecek yangın, sel, su baskını, hırsızlık ve deprem gibi olumsuz durumlarda sigorta kapsamınca maddi hasar müşteriye ödenmektedir.
  • Depolarımızda istediğiniz eşyaları haftalık, aylık ve yıllık şeklinde saklamanız mümkündür.

Uzman Ekip İle Çalışmaya Hazır Mısınız?

Uzman ekibimiz ile çalışmak artık çok daha kolay! İletişim kanallarında yer alan seçeneklerinden herhangi birini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Almak istediğiniz depolama ve taşımacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Profesyonel Uluslararası Taşımacılık Fiyatları

Kurumsal ve profesyonel bir şekilde hizmet veren firmaların ne yazık ki kaçak olarak veya kaliteden uzak firmalardan çok daha pahalı olduğu düşünülmektedir. Bu düşünce yanlış olup bu firmaların daha ucuz, güvenli ve sorunsuz olduğu bilinmelidir. Kaçak hizmet veren kişilerle çalışmanız halinde oluşabilecek hasarların hiçbir şekilde iadesi sağlanmaz. Ancak kurumsal ve profesyonel firmalar ortaya çıkabilecek hasarlarda sigorta kapsamınca maddi hasarı müşteriye karşılar. İşinizi tehlike atmak yerine garantiye almanız son derece önerilmektedir. Çünkü günde onlarca kişi ve kurum yaptığı yanlış seçim yüzünden büyük maddi ve manevi hasara uğramaktadır. Bu durumlarla karşılaşmamak adına seçiminizi iyi yapmalısınız.
Firmamız bünyesinde sunulan bütün hizmetler sigorta veya kasko kapsamında olması nedeniyle oluşabilecek herhangi bir sorunda tarafınıza maddi hasar karşılanacaktır.