background

Özel Ambalajlama Hizmeti

Özel Ambalajlama

Taşımacılık sektöründe birçok firma ambalajlama yapmadan veya yanlış ambalajlama yaparak hizmet vermektedir. Bu durum ise ne yazık ki eşyaların zarar görmesine neden olmaktadır. İstanbul uluslararası nakliye firmamız depoladığı ve taşıdığı bütün eşyaları cinsine bağlı olarak özel ambalajlar ile paketlemektedir. Bu sayede eşyalarınızın zarar görme olasılığı minimize edilmiş oluyor.

Güvenli Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri

Dünyanın her yerine eşyalarınız hiçbir zarar görmeden hızlı ve güvenilir bir şekilde taşıyoruz. Eşyaların zarar görmemesi adına yapılan özel ambalajlama teknikleri sayesinde eşyalarınız hiçbir zarar görmeden teslimi sağlanıyor. Zarar görme olasılığı oldukça düşük olan eşyaların zarar görmesi durumunda kasko ve sigorta kapsamınca maddi hasar firmamız tarafından karşılanmaktadır.

uluslarrası nakliyat

Güvenli Uluslararası Depolama Hizmetleri

Dünyanın dört bir yanında yer alan depolama tesislerimiz sayesinde sınırlama olmadan herkese hizmet vermekteyiz. Başta Avrupa, Asya ve Amerika olmak üzere onlarca şehirde verdiğimiz depolama hizmetlerimiz oldukça nezih ve modern tesislerde yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.

Özel Ambalajlama Ek Bir Hizmet Mi?

İstanbul uluslararası nakliyat firmamızdan nakliyat ve depolama hizmeti alan müşterilerimize ambalajlama ek bir hizmet olmayıp ayrıca ücret talep edilmemektedir ancak sadece özel ambalajlama hizmetimiz ücretlidir. Firmamızdan sadece eşya paketleme hizmeti satın almak isteyen kişi ve kurumlar iletişim menümüzde yer alan iletişim kanalları seçeneklerinin herhangi birini kullanarak bizimle iletişime geçebilir.

İstanbul Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Halk arasında uluslararası nakliyat hizmetinin zahmetli ve pahalı olduğu söylenmektedir. Ancak bu iddaların tamamen yanlış olduğunu söylememizde fayda var. Zahmetsiz bir hizmet olan uluslararası taşımacılık, evinizde paketlemesi sağlanarak alınır ve gönderilmek istenen adrese gönderilir. Bu alım esnasında ev sakinlerine hiçbir şekilde rahatsızlık verilmemektedir. Ücreti ise ülkemizde bulunan yurtiçi taşımacılık hizmetlerine oranla daha ucuz olduğunu söylemek gerekir. Uluslararası nakliyat fiyatları taşınmak istenilen yer, eşyaların kapladığı alan ve ağırlık gibi birçok etmene bağlı olarak farklılık göstermektedir. Net bir fiyat öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyat teklifinin yanı sıra hizmetin işleyişi hakkında detaylı bilgilere ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

ev taşıma

İstanbul Uluslararası Depolama Fiyatları

Uluslararası depolama hizmetinin öncülüğünü sağlayan İstanbul Uluslararası nakliyat firması eşyalarınızı modern, nezih, temiz ve güvenli bir şekilde saklamanıza yardımcı oluyor. Sektörde hizmet veren yüzlerce hatta binlerce firma arasında en kaliteli ve ucuz hizmet veren firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Depolarımızda saklamak istediğiniz eşyanın cinsine, kapladığı alana ve ağırlığı gibi özelliklerine bağlı olarak fiyat çıkarılmaktadır. Bu sebepten dolayı buradan net bir rakam vermemiz doğru olmayacaktır. Net bir fiyat teklifi almak ve detaylı bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geç

Depolama ve nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İletişime geçilmesinden sonra adresinize gönderilen ücretsiz ekspertizin sizlere sunduğu teklifi kabul etmeniz halinde hizmetiniz başlatılacaktır. İstanbul uluslararası nakliyat firması iletişim kanalları şu şekildedir:

İstanbul uluslararası nakliyat telefon numarası: +90 530 220 91 85 – 0 216 362 56 01 – 0 212 288 68 04
İstanbul uluslararası nakliyat e – mail: info@istanbululuslararasinakliyat.com
İstanbul uluslararası nakliyat adres: Bostancı mahallesi Doktor Ali Nihat Tarlan caddesi Mimoza sokak No:1/b İSTANBUL/KADIKÖY