background

Avrupa Eşya Taşımacılığı

Avrupa Eşya Taşıma

Türkiye’den Avrupa ülkelerine taşınmak isteyen vatandaş sayımız her geçen gün artış göstermektedir. Aynı taşınma durumu tam zıttı istikamette de gerçekleşebilmektedir. Örneğin; bir Avrupa ülkesinden ülkemize geri dönmek isteyen kişiler ve işletmeler de yer almaktadır. Her iki istikamette de sizlere İstanbul Uluslararası Nakliyat firması olarak hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmet neticesinde son derece başarılı, titiz ve profesyonel şekilde nakliye sürecini sizlerle eşgüdümlü olarak yürütmekteyiz. Sizlere taşıma hizmetimizin özellikleri hakkında bilgi vererek aklınızdaki soru işaretlerine yanıt olmaya çalıştık. Böylece bir Avrupa eşya taşıma firması arıyorsanız; sizlere tam teşekküllü bir nakliye hizmeti verecek firmamızın sunacağı ayrıcalıkları sizlerin ayağınıza getirdiğimizi söyleyebiliriz.

avrupa ev taşıma

Avrupa Eşya Taşıma Hizmetimizin Özellikleri

Avrupa ülkeleri arasında işini, ofisini, evini taşımak isteyen kişilere Avrupa eşya taşıma hizmetini İstanbul Uluslararası Nakliyat firması olarak vermekteyiz. Tabi sizlerin bizden destek alabilmeniz için sizlere sunduğumuz bazı avantajlar ve imkanlar bulunmaktadır. İşte bu imkanları ve hizmetimizin özelliklerini aşağıda görebilmektesiniz:

Her An Destek Alma İmkanı

Günümüzde nakliye hizmeti almak isteyen kişilerin en fazla yakındığı ve genellikle gördüğümüz sorunların başında firmalardan istedikleri desteği alamamaları olduklarını görmekteyiz. Bu noktadaki ihtiyaçları ekibimizle değerlendirerek daha profesyonel bir destek hizmeti almanız için sistemimizi oluşturduk. Bizlere web sayfamız, telefon numaralarımız, mail adresimiz üzerinden anında ulaşarak destek alabileceğiniz pek çok iletişim ağı oluşturduk. Hem hizmet almadan önce, hem hizmet verdiğimiz süreç dahilinde, hem de hizmet aldıktan sonra aklınıza takılan tüm sorularınız için her an destek alma imkanını sizlere vermekteyiz.

Güvenli Taşıma Hizmeti Alma Ayrıcalığı

Sizler için eşyalarınızın ne kadar değerli olduğunu bilmekteyiz. Yıllar boyunca o eşyalarda biriktirdiğiniz anılarınız, sohbetleriniz oldu. Bunun yanı sıra maddi değeri yüksek olan değerli eşyalarınız, mücevherleriniz ve kasalarınızın da olabileceğini bilmekteyiz. Dolayısıyla her türlü taşınabilecek eşyaya karşı İstanbul Uluslararası Nakliyat firması olarak önlemler aldığımızı belirtmek isteriz. Verdiğimiz hizmetin en büyük özelliği de sizlere güvenli taşıma hizmeti alma ayrıcalığı sunmamızdır. Eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden, eksilmeden, kaybolmadan ya da hasar almadan taşınabilmeleri için elimizden geleni profesyonel ekibimizle yapmaktayız. Bu yüzden ekonomik değeri yüksek ya da maneviyat duygusu siz de yoğun olan eşyalarınızı firmamıza güvenerek uluslararası sahada taşıtabilirsiniz.

avrupa ev eşyası taşıma

Başarılı Demonte ve Monte Desteği

Nakliye konusunda birçok kişinin en fazla korktuğu olguların başında; demonte ve monte etme süreci gelmektedir. Birçok kişi eşyalarının demonte edilirken ya da ulaşım sağlandıktan sonra monte edilme noktasında hasar görmesinden korkmaktadır. İstanbul Uluslararası Nakliyat firması olarak sizlerin bu korkularını fazlasıyla bildiğimizden dolayı sizlere sunduğumuz Avrupa eşya taşıma hizmetinin özellikleri arasına başarılı monte süreçlerini de ekledik. Gerek; demonte esnasında, gerekse de monte edilirken eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeden nakliye ve taşımacılık hizmetimizi tamamladığımızı belirtmek isteriz.

Avrupa Eşya Taşıma Fiyatları

İstanbul Uluslararası Nakliyat olarak sizlere yukarıda verdiğimiz özellikteki hizmetin yanı sıra uygun fiyat seçenekleri sunarak sizleri bu zor zamanınızda yalnız bırakmıyoruz. Sunduğumuz ekonomik fiyat paketleri sayesinde Avrupa eşya taşıma hizmetimizden birçok özellikle birlikte yararlanırken diğer yandan da bütçenizi aşmayacak fiyat tekliflerimizle sizlerin yanında olmaktayız.