background

Amerika Eşya Taşımacılığı

Amerika Eşya Taşıma

Türkiye ile konum bazında değerlendirdiğimizde en uzak ülkeler arasında Amerika’nın yer aldığını bilmekteyiz. Bu nedenle de Amerika’ya taşınmak isteyen vatandaşlarımızın en büyük korkusu eşyalarının taşınırken herhangi bir sorunla karşı karşıya kalma riskidir. Bizler sizlerin yaşadığı bu büyük korkulardan sıyrılmanız ve oluşabilecek riskleri en aza indirgemek amacıyla İstanbul Uluslararası Nakliyat olarak çalışmaktayız. Firmamız tarafından yapılan tüm eşya süreçleri titizlikle bir dantel oyası işler gibi yönetilmektedir. Dolayısıyla yaşanacak riskler ve sorunlar en aza indirgenmiş olmaktadır. Vermiş olduğumuz Amerika eşya taşıma hizmetimizde yönettiğimiz profesyonel süreç dahilinde oluşabilecek sorunlara karşı farklı planlarımızı devreye sizler için sokmakta, güvenli taşıma hizmeti vermekteyiz.

amerika ev taşıma

Amerika Eşya Taşıma Süreci

Amerika eşya taşıma sürecini iyi yönetmemizin sebebi; bu süreçte ilerlememiz gereken basamaklarda titizlikle çalışıyor olmamızdır. Sizlerin her türlü nakliye ve taşımacılık problemine en hızlı çözümü üretmek adına hizmetlerini devam ettiren İstanbul Uluslararası Nakliyat firmamız aracılığıyla alacağınız hizmette işleyecek süreci aşağıda görebilirsiniz:

Karşılıklı Olarak Anlaşmaya Varılması

Taşıma süresince öncelikle sizlerle vereceğimiz hizmet noktasında karşılıklı olarak bir anlaşmaya varmamız gerekmektedir. Sizlerden; Amerika’nın hangi bölgesine, ne zaman taşınacağınız gibi bilgilerinizi alıyoruz. Sonrasında sizlere vereceğimiz hizmet hakkında detaylı bilgileri anlatmaya başlıyoruz ve ekonomik taşımacılık paketlerimizi sunuyoruz. Sizlerle yaptığımız anlaşmalar sonucunda el sıkışıyor ve diğer aşamaya geçiyoruz.

Keşif Yapma Süreci

İstanbul Uluslararası Nakliyat olarak taşıma sonrasında ulaşacağımız adreste keşif yapmamız gerekmektedir. Bu adresin konumu, bulunduğu kat, taşınılacak yerin iç dizaynıv.b konularda ön bir keşif yapıyoruz. Sizlerden hangi eşyanın nereye ve ne şekilde konulması ya da monte edilmesini istediğiniz gibi bilgileri alarak bunları not ediyoruz. Yaptığımız bu işlem sayesinde Amerika eşya taşıma hizmeti verirken oluşacak panik ve kaos ortamını engelliyoruz. Çünkü; biliyoruz ki panik ve kaos ortamı bilinen işi bile yanlış yaptırmaktadır. Bizler buna kesinlikle ortam oluşturmamak için çalışmaktayız.

Gümrük İşlemlerinin Gerçekleştirilmesi

Ülke değişikliği yapılacağı ve çok fazla prosedürün işlem gördüğü bir ülke olan Amerika’ya taşıma hizmetinin gerçekleşeceğinden dolayı gümrük evraklarının titizlikle hazırlanması gerekmektedir. Bu noktada kesinlikle sizi yormadan tüm evrak işlemlerinizi yapmaktayız. Sizden sadece prosedür amacıyla istediğimiz bazı belgeler olabilir. Bunları bizlere teslim etmenizin ardından siz arkanıza yaslanıp bizlerden haber beklemeye başlayabilirsiniz.

amerika nakliye

Sigorta İşlemlerinin Yapılması

İstanbul Uluslararası Nakliyat firması olarak işlerimizi her zaman sigortalı bir şekilde yapmaya özen göstermekteyiz. Bu nedenle verdiğimiz Amerika eşya taşıma hizmeti çerçevesinde sigortalı nakliye hizmeti sunduğumuzun bilgisini sizlere aktarmak istiyoruz. Amerika’ya gerçekleştirmek istediğiniz taşınma sürecinde sizlere sigorta sağlayarak eşyalarınızın güvenliğini sağlamaktayız. Sigorta işlemlerinin yapılması noktasında da sizlerin kesinlikle yorulmanıza gerek yoktur. Bizler tüm sigorta sürecini de firmamızdaki ekibimiz aracılığıyla yönetmekteyiz.

Amerika Eşya Taşıma ile Güvenli Nakliye

Amerika eşya taşıma hizmeti almak isteyen müşterilerimize güvenli nakliye hizmetinin detaylarını sunmayı kendimize bir borç bilmekteyiz. İstanbul Uluslararası Nakliyat firmamız aracılığıyla sağladığımız sigorta işlemleri, kaliteli paketleme yöntemleri ve gümrük işlemleri ile sizlere güvenli bir nakliye hizmeti sunmaktayız. Bu noktada bizlere güvenmeniz açısından birçok referansımız da bulunmaktadır. Yine de aklınıza takılan sorular olursa bunları bize iletişim ağlarımız aracılığıyla ulaştırabilirsiniz.